Eseménynaptár

Eseménynaptár

Június,
2020
2020. Június
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
1 2020. June 1. , Monday 2 2020. June 2. , Tuesday 3 2020. June 3. , Wednesday 4 2020. June 4. , Thursday 5 2020. June 5. , Friday 6 2020. June 6. , Saturday 7 2020. June 7. , Sunday
8 2020. June 8. , Monday 9 2020. June 9. , Tuesday 10 2020. June 10. , Wednesday 11 2020. June 11. , Thursday 12 2020. June 12. , Friday 13 2020. June 13. , Saturday 14 2020. June 14. , Sunday
15 2020. June 15. , Monday 16 2020. June 16. , Tuesday 17 2020. June 17. , Wednesday 18 2020. June 18. , Thursday 19 2020. June 19. , Friday 20 2020. June 20. , Saturday 21 2020. June 21. , Sunday
22 2020. June 22. , Monday 23 2020. June 23. , Tuesday 24 2020. June 24. , Wednesday 25 2020. June 25. , Thursday 26 2020. June 26. , Friday 27 2020. June 27. , Saturday 28 2020. June 28. , Sunday
29 2020. June 29. , Monday 30 2020. June 30. , Tuesday 1 2 3 4 5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eget magna maximus nibh volutpat posuere quis vestibulum lectus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. In arcu urna, vehicula a tempus sit amet, tempor non turpis. Curabitur blandit libero et sagittis porta. Mauris eu ullamcorper nibh, vitae pharetra odio. Integer fermentum nisl sed lacus scelerisque, et maximus arcu gravida. Quisque non justo hendrerit, blandit mi ac, feugiat ligula. Aenean accumsan mi aliquet lacus mollis, vel rhoncus mi suscipit.

Mutassa az összes kategória eseményeit


 emblemablue Tóth Aladár Zeneiskola
Alapfokú Művészeti Iskola
 tehetsegblue Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált Kiváló Tehetségpont
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
a Debreceni Egyetem és a
Pécsi Tudományegyetem Partneriskolája
 ohnobackground Cím: 1063 Budapest, Szív u. 19-21.
Telefon:
+36-1-4130459
+36-1-3428104
+36-1-4130818

E-mail: tazi@tothaladar.hu

Tóth Aladár Alapítvány
Regisztrált Tehetségpont

Adószám: 19654858-1-41
Bankszámlaszám: 11706016-20718417-00000000
(OTP Bank)

Köszönjük, hogy adója 1%-nak felajánlásával támogatja az alapítványt!