Eseménynaptár

Eseménynaptár

Június,
2023
2023. Június
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
29 30 31 1 2023. June 1. , Thursday 2 2023. June 2. , Friday 3 2023. June 3. , Saturday 4 2023. June 4. , Sunday
5 2023. June 5. , Monday 6 2023. June 6. , Tuesday 7 2023. June 7. , Wednesday 8 2023. June 8. , Thursday 9 2023. June 9. , Friday 10 2023. June 10. , Saturday 11 2023. June 11. , Sunday
12 2023. June 12. , Monday 13 2023. June 13. , Tuesday 14 2023. June 14. , Wednesday 15 2023. June 15. , Thursday 16 2023. June 16. , Friday 17 2023. June 17. , Saturday 18 2023. June 18. , Sunday
19 2023. June 19. , Monday 20 2023. June 20. , Tuesday 21 2023. June 21. , Wednesday 22 2023. June 22. , Thursday 23 2023. June 23. , Friday 24 2023. June 24. , Saturday 25 2023. June 25. , Sunday
26 2023. June 26. , Monday 27 2023. June 27. , Tuesday 28 2023. June 28. , Wednesday 29 2023. June 29. , Thursday 30 2023. June 30. , Friday 1 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eget magna maximus nibh volutpat posuere quis vestibulum lectus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. In arcu urna, vehicula a tempus sit amet, tempor non turpis. Curabitur blandit libero et sagittis porta. Mauris eu ullamcorper nibh, vitae pharetra odio. Integer fermentum nisl sed lacus scelerisque, et maximus arcu gravida. Quisque non justo hendrerit, blandit mi ac, feugiat ligula. Aenean accumsan mi aliquet lacus mollis, vel rhoncus mi suscipit.

Mutassa az összes kategória eseményeit


 emblemablue Tóth Aladár Zeneiskola
Alapfokú Művészeti Iskola
 tehetsegblue Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált Kiváló Tehetségpont
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
a Debreceni Egyetem és a
Pécsi Tudományegyetem Partneriskolája
 ohnobackground Cím: 1063 Budapest, Szív u. 19-21.
Telefon:
+36-1-4130459
+36-1-3428104
+36-1-4130818

E-mail: tazi@tothaladar.hu

Tóth Aladár Alapítvány
Regisztrált Tehetségpont

Adószám: 19654858-1-41
Bankszámlaszám: 11706016-20718417-00000000
(OTP Bank)

Köszönjük, hogy adója 1%-nak felajánlásával támogatja az alapítványt!