Eseménynaptár

Eseménynaptár

Május,
2023
2023. Május
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
1 2023. May 1. , Monday 2 2023. May 2. , Tuesday 3 2023. May 3. , Wednesday 4 2023. May 4. , Thursday 5 2023. May 5. , Friday 6 2023. May 6. , Saturday 7 2023. May 7. , Sunday
8 2023. May 8. , Monday 9 2023. May 9. , Tuesday 10 2023. May 10. , Wednesday 11 2023. May 11. , Thursday 12 2023. May 12. , Friday 13 2023. May 13. , Saturday 14 2023. May 14. , Sunday
15 2023. May 15. , Monday 16 2023. May 16. , Tuesday 17 2023. May 17. , Wednesday 18 2023. May 18. , Thursday 19 2023. May 19. , Friday 20 2023. May 20. , Saturday 21 2023. May 21. , Sunday
22 2023. May 22. , Monday 23 2023. May 23. , Tuesday 24 2023. May 24. , Wednesday 25 2023. May 25. , Thursday 26 2023. May 26. , Friday 27 2023. May 27. , Saturday 28 2023. May 28. , Sunday
29 2023. May 29. , Monday 30 2023. May 30. , Tuesday 31 2023. May 31. , Wednesday 1 2 3 4

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eget magna maximus nibh volutpat posuere quis vestibulum lectus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. In arcu urna, vehicula a tempus sit amet, tempor non turpis. Curabitur blandit libero et sagittis porta. Mauris eu ullamcorper nibh, vitae pharetra odio. Integer fermentum nisl sed lacus scelerisque, et maximus arcu gravida. Quisque non justo hendrerit, blandit mi ac, feugiat ligula. Aenean accumsan mi aliquet lacus mollis, vel rhoncus mi suscipit.

Mutassa az összes kategória eseményeit


 emblemablue Tóth Aladár Zeneiskola
Alapfokú Művészeti Iskola
 tehetsegblue Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált Kiváló Tehetségpont
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
a Debreceni Egyetem és a
Pécsi Tudományegyetem Partneriskolája
 ohnobackground Cím: 1063 Budapest, Szív u. 19-21.
Telefon:
+36-1-4130459
+36-1-3428104
+36-1-4130818

E-mail: tazi@tothaladar.hu

Tóth Aladár Alapítvány
Regisztrált Tehetségpont

Adószám: 19654858-1-41
Bankszámlaszám: 11706016-20718417-00000000
(OTP Bank)

Köszönjük, hogy adója 1%-nak felajánlásával támogatja az alapítványt!