Eseménynaptár

Eseménynaptár

Május,
2021
2021. Május
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
26 27 28 29 30 1 2021. May 1. , Saturday 2 2021. May 2. , Sunday
3 2021. May 3. , Monday 4 2021. May 4. , Tuesday 5 2021. May 5. , Wednesday 6 2021. May 6. , Thursday 7 2021. May 7. , Friday 8 2021. May 8. , Saturday 9 2021. May 9. , Sunday
10 2021. May 10. , Monday 11 2021. May 11. , Tuesday 12 2021. May 12. , Wednesday 13 2021. May 13. , Thursday 14 2021. May 14. , Friday 15 2021. May 15. , Saturday 16 2021. May 16. , Sunday
17 2021. May 17. , Monday 18 2021. May 18. , Tuesday 19 2021. May 19. , Wednesday 20 2021. May 20. , Thursday 21 2021. May 21. , Friday 22 2021. May 22. , Saturday 23 2021. May 23. , Sunday
24 2021. May 24. , Monday 25 2021. May 25. , Tuesday 26 2021. May 26. , Wednesday 27 2021. May 27. , Thursday 28 2021. May 28. , Friday 29 2021. May 29. , Saturday 30 2021. May 30. , Sunday
31 2021. May 31. , Monday 1 2 3 4 5 6

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eget magna maximus nibh volutpat posuere quis vestibulum lectus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. In arcu urna, vehicula a tempus sit amet, tempor non turpis. Curabitur blandit libero et sagittis porta. Mauris eu ullamcorper nibh, vitae pharetra odio. Integer fermentum nisl sed lacus scelerisque, et maximus arcu gravida. Quisque non justo hendrerit, blandit mi ac, feugiat ligula. Aenean accumsan mi aliquet lacus mollis, vel rhoncus mi suscipit.

Mutassa az összes kategória eseményeit


 emblemablue Tóth Aladár Zeneiskola
Alapfokú Művészeti Iskola
 tehetsegblue Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált Kiváló Tehetségpont
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
a Debreceni Egyetem és a
Pécsi Tudományegyetem Partneriskolája
 ohnobackground Cím: 1063 Budapest, Szív u. 19-21.
Tel.: +36-1-351-6888
E-mail: tazi@tothaladar.hu

Tóth Aladár Alapítvány
Regisztrált Tehetségpont

Adószám: 19654858-1-41
Bankszámlaszám: 11706016-20718417-00000000
(OTP Bank)

Köszönjük, hogy adója 1%-nak felajánlásával támogatja az alapítványt!