Növendékeink sikerei

IX. Ferenczy György Zongoraverseny, Budapest 
 
Kovács Gregor I. korcsoport- I. helyezés (tanára: Réti Tamás) 
Pálmai-Balla Dávid II. korcsoport, III. helyezés (tanára: Halászné Veres Zsuzsa) 
 
I. Magyar Kortárs Kamarazenei Fesztivál, Budapest (TAZI)
 
Tóth Luca; Tóth Réka – Ezüst minősítés (tanáraik Vadász Zsuzsa, Véghelyi Kriszta)
Gavodi Júlia; Minar-Bacsó Benjámin – Arany minősítés (tanáraik Halászné Veres Zsuzsa, Réti Tamás)
Szilágyi Dániel Péter és Joháczi Krisztina – Arany minősítés (tanáraik Deutsch Nóra, Pozsár Andrea)
Nagy Kornél Flórián; Stomfai Gergely; Törzsök Veronika - Kiemelt Arany minősítés
(tanáraik: Deutsch Nóra, Szoucsek Szilveszter)
 
XVI. Koncz János Hegedűverseny, Szombathely
 
Yan Gaohaotong I. korcsoport- I. díj (tanára: Sáróyné Fekete Julianna) 
korrepetitor: Gyülvészi Gábor
Kelemen Gáspár II. korcsoport- Nagydíj + a Savaria Szimfonikus Zenekar által felajánlott koncertlehetőség (tanára: Ácsné Szily Éva)
Berkes Amanda III. korcsoport- II. díj (tanára: Ácsné Szily Éva) 
Verriez Lilla III. korcsoport- II. díj (tanára: Ácsné Szily Éva)
Nagy Flóra III. korcsoport- III. díj (tanára: Ácsné Szily Éva)
Markina-Poliscsuk Júlia III. korcsoport- dicséret (tanára: Ácsné Szily Éva)
Vass Noémi II. korcsoport- dicséret (tanára: Ácsné Szily Éva)
Szily Éva növendékeinek korrepetitora: Arató Ágnes
 
Ácsné Szily Éva, Sáróyné Fekete Julianna és Arató Ágnes a zsűri döntése alapján kiemelt szaktanári dicséretben részesültek.
 
 
Kodály Zoltán Nemzetközi Hegedűverseny, Galánta
 
Cao Anran I.korcsoport- kiemelt arany a zsűri dicséretével (tanára: Sáróyné Fekete Julianna) 
Yan Gaohaotong II. korcsoport- kiemelt arany a zsűri dicséretével (tanára: Sáróyné Fekete Julianna) 
Kalas János III. korcsoport– ezüst minősítés (tanára: Sáróyné Fekete Julianna)
Korrepetitoruk: Gyülvészi Gábor
Karácsonyi Anna ezüst fokozatot nyert, és 3. helyezett lett.
Tanára: Borsos Ágnes
Korrepetitor: Kertész Rita
 
XIII. Lengyel Zenei Fesztivál, Győr

Pálmai-Balla Dávid a Chopin játékával elnyerte
"A lengyel mű legszínvonalasabb előadásáért" kiadott díjat, amelyet a Lengyel Köztársaság magyarországi konzulja nyújtott át.
Tanára: Halászné Veres Zsuzsa
 
 
2019. október
XVI. Országos Koncz János Hegedűverseny (területi válogató)
Berkes Amanda, Kelemen Gáspár, Markina-Poliscsuk Júlia, Nagy Flóra, Verriez Lilla - kiemelt arany fokozat
Vass Noémi - ezüst fokozat.
Az országos döntőre valamennyien továbbjutottak.
Tanáruk: Ácsné Szily Éva, korrepetitor: Arató Ágnes
 
Ceglédi Erkel Regionális Zongoraverseny
Gavodi Boróka 2. korcsoport- ARANY oklevél (tanára Halászné Veres Zsuzsa)
Kovács Gregor 2. korcsoport - KIEMELT ARANY oklevél (tanára Réti Tamás)
Csepregi Tihamér 4.korcsoport - ARANY oklevél (tanára Fenyősy Dorottya)
 
 emblemablue Tóth Aladár Zeneiskola
Alapfokú Művészeti Iskola
 tehetsegblue Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált Kiváló Tehetségpont
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
a Debreceni Egyetem és a
Pécsi Tudományegyetem Partneriskolája
 ohnobackground Cím: 1063 Budapest, Szív u. 19-21.
Telefon:
+36-1-4130459
+36-1-3428104
+36-1-4130818

E-mail: tazi@tothaladar.hu

Tóth Aladár Alapítvány
Regisztrált Tehetségpont

Adószám: 19654858-1-41
Bankszámlaszám: 11706016-20718417-00000000
(OTP Bank)

Köszönjük, hogy adója 1%-nak felajánlásával támogatja az alapítványt!