Növendékeink sikerei

X. Beliczay Gyula Nemzetközi Hegedűverseny (Komarno)
Szóló kategóriában arany-oklevelet kaptak: Yan GaoHaoTong (tanára: Sáróyné Fekete Julianna), D. Nagy Ágoston, Simon Lili (tanáruk: Bánhegyi-Maros Dóra) és Cai Yaxuan (tanára: Szilvási Katalin)
Kamara kategóriában ezüst-oklevelet kapott: D. Nagy Ágoston és Králik Miklós (tanáraik: Bánhegyi-Maros Dóra és Dávid Krisztina)

Rising Stars Grand Prix Berlin
Lugosi Eszter II. díjat, Csongár Márton III. díjat nyert. Tanáruk: Kohán István.

 

11th International Competition Grumiaux for Young Violinists (Brüsszel)
"A" kategóriában Gertler Teo II. díjat kapott (tanára: Ácsné Szily Éva)

Kocian Violin Competition in the 60th Year (Ústí nad Orlicí, Csehország)
I. kategória: Gertler Teo - II. díj, különdíj a J. Kocian-mű legjobb előadásáért (tanára: Ácsné Szily Éva)

XI. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
IV. korcsoport: Kiss-Leizer Anna és Juhos Fanni Mária - II. díj (Tanáraik: Hollóné Tóth Réka és Réti Tamás
VI. korcsoport: Karakas Benedek és Kocsis Bálint - nagydíj (tanáruk: Réti Tamás)
VIII. korcsoport: Szilágyi Dániel Péter-Joháczi Krisztina - III. díj (Tanáraik: Kotroczóné Deutsch Nóra és Pozsár Andrea)

International Music Competition (Belgrád, Szerbia)
Lugosi Eszter I. korcsoport I. díj és a klarinét kategória fődíja;
Csongár Márton II. korcsoport I. díj (tanáruk Kohán István)

XIII. Budapesti Furulyaverseny
Szóló-kategória: Kepes Nóra, Balázs Ramónabronz, Borka Dávid, Kepes Mátéarany;
Zelenyánszky Lőrinc, Miklós Gabriellakiemelt arany
Kamara-kategória: Kepes Máté, Borka Dávid, Karakas Benedek, Zelenyánszky Lőrinc - kiemelt arany (Tanáruk: Bánfi Balázs)

Országos Oboa Fesztivál
Dávida Panni, Ujváry-Radics Emma, Takácsy-Hara Márk (trió): bronz oklevél
Kepes Péter: ezüst oklevél, Lázók Virág Vivien: arany oklevél. (Tanáruk Liget Regina)

Orbán+ Zongoraverseny
I. korcsoport: Kovács Gregor – 1. díj (tanára: Réti Tamás)
III. korcsoport: Csepregi Tihamér – 1. díj, különdíj az Orbán-mű legjobb előadásáért (tanára: Fenyősy Dorottya)
Fenyősy Dorottya és Réti Tamás tanári különdíjat kapott.



Talents for Europe 2018, Dolny Kubin
22nd International Competition of Bohdan Warchal in playing the bow string instruments
I. kcsp. Gertler Teo – I. díj; II. kcsp. Berkes Amanda - V. díj
Ácsné Szily Éva tanári különdíjat, Arató Ágnes korrepetitori különdíjat kapott.

 

Zenevarázslat Négykezes Zongoraverseny (Eger)
II. korcsoport
Gavodi Júlia – Minar-Bacsó Benjámin: nívódíj (Tanáraik: H.Veres Zsuzsa, Réti Tamás).
IV. korcsoport
Juhos Fanni – Kiss- Leizer Anna (képünkön): arany oklevél (Tanáraik: Réti Tamás, H. Tóth Réka).
V. korcsoport
Karakas Benedek – Kocsis Bálint: nívódíj (Tanáruk: Réti Tamás).

 

VI. Nemzetközi Zongorafesztivál (Törökszentmiklós)
Mashaei Leila - arany minősítés nyert el (tanára: Eckhardt Gábor).

 

III. Konrád Péter Fővárosi Ütőfesztivál
Hajnal Balázs arany oklevelet, Gelencsér Artúr és Aradi Márk bronz oklevelet nyert.  Tanáruk: Holló Miklós.

 

IX. Országos Rácz Aladár Cimbalomverseny
Csáki Dániel - I. hely (megosztott) (I. korcsoport szóló kategória)
Szabó Rozina, Nagy Regina - III. hely (II. korcsoport kamara kategória)
(Felkészítő tanár: Tóth Emese. Nagy Regina tanára: Kovácsné Szabó Zsuzsa) Tóth Emese Vékony Ildikó-díjat kapott.

 

XI. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny budapesti területi válogató
I. korcsoport: Gavodi Boróka–Csongár Mátyás: bronz oklevél (tanárok: H. Veres Zsuzsa, Réti Tamás); Pálúr Júlia – Kovács Gregor: dicséret (tanárok: K. Deutsch Nóra, Réti Tamás)
II. korcsoport: Gavodi Júlia–Minar-Bacsó Benjámin: bronz oklevél (tanárok: H. Veres Zsuzsa, Réti Tamás); Suke Róbert–Bao Hanyu: dicséret (tanár: Pozsár Andrea)
IV. korcsoport: Juhos Fanni Mária–Kiss-Leizer Anna: kiemelt arany oklevél (tanárok: Réti Tamás, H. Tóth Réka); Kováts Ambrus György–Tóth Emese Réka: ezüst oklevél (tanár: Vadász Zsuzsanna); Hőnig Réka Anna – Dakó Emma: dicséret (tanár: K. Deutsch Nóra)
VI. korcsoport: Karakas Benedek–Kocsis Bálint: arany oklevél (tanár: Réti Tamás)
VII. korcsoport (tanár- diák): Naszagyuk Szófia–Vadász Zsuzsanna (tanár): ezüst oklevél
VIII. korcsoport (kétzongorás): Szilágyi Dániel–Joháczy Krisztina: ezüst oklevél (tanárok: Pozsár Andrea, K. Deutsch Nóra)


V. Rados Dezső Budapesti Hegedűverseny
II. korcsoport:
Sütő Róza: ezüst oklevél (tanára: Ácsné Szily Éva); Yan Gao Hao Tong: kiemelt arany oklevél (tanára: Sáróyné Fekete Julianna); Fátyol Dávid: arany oklevél (tanára: Véghelyi Kriszta)   
III/B korcsoport: Gertler Teo; Kelemen Gáspár: kiemelt arany oklevél; Nagy Flóra; Verriez Lilla; Berkes Amanda; Markina Poliscsuk Júlia: ezüst oklevél; Vass Noémi: bronz oklevél (tanáruk: Ácsné Szily Éva); Karácsonyi Anna: bronz oklevél (tanára: Borsos Ágnes); Simon Lili Mária: bronz oklevél (tanára: Bánhegyi-Maros Dóra)
IV/B korcsoport: Mága Zoltán: kiemelt arany oklevél; Bangó Adrienn: arany oklevél; Wijnands Emma: ezüst oklevél (tanáruk: Ácsné Szily Éva)
Gellért Dorka: bronz oklevél (tanára: Véghelyi Kriszta)
V. korcsoport: D. Nagy Ágoston: kiemelt arany oklevél (tanára: Bánhegyi-Maros Dóra)
Cai Yaxuan: bronz oklevél (tanára: Szilvási Katalin)

IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti területi válogató
I. korcsoport: Tóth Jázmin: arany oklevél
III. korcsoport: Gurzó Gyöngyi: ezüst oklevél (tanáruk: Scholz Melinda)
IV. korcsoport: Fekete Sarolta: bronz oklevél (tanára: Vicziánné Simándi Éva)
V. korcsoport: Váncsa Anna: ezüst oklevél
VI. korcsoport: Halász Renáta: bronz oklevél (tanáruk: Zalaba Gyöngyi), Sturcz Valentina: ezüst oklevél (tanára: Scholz Melinda)


XIV. Országos Gitárverseny budapesti területi válogató
I. korcsoport: Lakner Hanna Rozáliaezüst

II. korcsoport: Bruder László Jánosarany  (Tanáruk: Harmath Viktória)

II. korcsoport: Rizdorfer Eszter Fradikaezüst (Felkészítő tanár: Szurgyi Gergely)


Szabadkai Nemzetközi Fúvósfesztivál (2018 FEMUS)
Lugosi Eszter I. díj (tanára: Kohán István)


IX. Hatvani Országos Zeneiskolai Barokk Fesztivál
Karakas Benedek és Szabó Nóra III. díjat nyertek. Tanáruk: Edőcs Fanni.

III. Országos Jazz-zenei Verseny
Jazz-hangszeres kategória, I. korcsoport: 
Bédy Levente - II. díj (felkészítő tanár: Dely Róbert),
Suke Sándor - III. díj, legjobb basszusgitáros különdíj (felkészítő tanár: Csuhaj-Barna Tibor),
Jazz-ének kategória II. korcsoport:
Kovács Klaudia - I. díj (felkészítő tanár: Szolnoki Dóra) Szolnoki Dóra felkészítő tanári különdíjat kapott
Jazz együttes kategória I. korcsoport:
TAZI 2. (Jakab Gergely - gitár, Suke Sándor - basszusgitár, Lótos Ádám - dob) - III. díj (Felkészítő tanár: Dely Róbert),
TAZI 1. (Vitéz Júlia - basszusgitár, Maller Luca - szaxofon, Kövesdi Máté - zongora, Dósa-Bugner Botond - dob) - dicséret
(felkészítő tanár: Dely Róbert).
 

V. Nemzetközi Bartók Béla Zeneiskolai Zongoraverseny

Nagy András Márton - III. díj (dicséret) (tanára: Halászné Veres Zsuzsa)

 

VIII. Ferenczy György Zongoraverseny
I. korcsoport: Kovács Gregor - dicséret (tanára: Réti Tamás)
II. korcsoport: Csepregi Tihamér - dicséret (tanára: Fenyősy Dorottya)
III. korcsoport: Kiss-Leizer Anna - II. díj (tanára: Hollóné Tóth Réka)
IV. korcsoport: Kocsis Bálint - II. díj (tanára: Réti Tamás, Eckhardt Gábor)

 

XIV. Országos Lubik Imre Zeneiskolai Trombitaverseny
I. korcsoport: Simon Gáspár - különdíj
II. korcsoport: Szilágyi Levente - II. díj
Felkészítő tanáruk, Simai László tanári különdíjat kapott. Zongorán kísért: Gyülvészi Gábor

 

XV. Országos Friss Antal Csellóverseny
II. korcsoport: III. díj - Filip-Orbán Katinka (tanára: Dávid Krisztina), Mohácsi Dávid  (tanára: Dominkó Csilla), Lakatos Natália (tanára: Kovácsikné Falvay Edit)
III. korcsoport: Rinkó Krisztián - II. díj (tanára: Dominkó Csilla); Zelenyánszky Lőrinc - különdíj (tanára: Kovácsikné Falvay Edit)
IV. Korcsoport: Dominkó Liliána - különdíj és Zeta különdíj (tanára: Dominkó Csilla), Králik Miklós - különdíj (tanára: Dávid Krisztina),
Dávid Krisztina felkészítő tanári munkájáért Papp László-díjat, Dominkó Csilla ZETA tanári különdíjat, Kertész Rita kiváló korrepetitor díjat kapott.


 

Kodály Zoltán Nemzetközi Hegedűverseny (Galánta)
Yan Gao Hao Tong - 1. díj  (tanára: Sáróyné Fekete Julianna)
Tóth Lázár - 1. díj (tanára: Borsos Ágnes)


 

IV. Országos Bihari János Hegedű- és Vonós Kamarazenei Fesztivál
IV. korcsoport: Cai Yaxuan - arany minősítés (tanára: Szilvási Katalin)

 

 

V. Nemzetközi Bartók Béla Zongoraverseny - budapesti területi válogató
III. korcsoport: Nagy András Márton – továbbjutó növendék az országos döntőre (felkészítő tanára: Halászné Veres Zsuzsa)

 

XV. Friss Antal Gordonkaverseny - budapesti területi válogató
I. korcsoport: Kovács Nina - ezüst fokozat (felkészítő tanára: Dávid Krisztina)
II. korcsoport: Filip-Orbán Katinka, Rátkay Fanni, Rozmán Amália - ezüst fokozat (felkészítő tanáruk: Dávid Krisztina)
Lakatos Natália - ezüst fokozat (felkészítő tanára: Kovácsikné Falvay Edit)
Mohácsi Dávid - ezüst fokozat (felkészítő tanára: Dominkó Csilla)
III. korcsoport: Rinkó Krisztián - arany fokozat (felkészítő tanára: Dominkó Csilla)
Zelenyánszky Lőrinc - ezüst fokozat (felkészítő tanára: Kovácsikné Falvay Edit - képünkön)
IV. korcsoport: Dominkó Liliána - ezüst fokozat (felkészítő tanára: Dominkó Csilla)
Králik Miklós - ezüst fokozat (felkészítő tanára: Dávid Krisztina)
A versenyzők az elért pontszámaik alapján mindnyájan részt vehetnek az országos versenyen.

 

XIV. Országos Lubik Imre Trombitaverseny - budapesti területi válogató
Simon Gáspár - arany fokozat,  Szilágyi Levente - kiemelt arany fokozat, Erdősi Máté - ezüst fokozat.  Simon Gáspár és Szilágyi Levente továbbjutottak az országos döntőbe. Tanáruk: Simai László.

 

I. Fehér Ilona Nemzetközi Hegedűverseny
1. korcsoport: Gertler Teo, Kelemen Gáspár (képünkön) - a Liszt Ferenc Kamarazenekar különdíja (koncertfellépés)
2. korcsoport: Nagy Flóra és Verriez Lilla – különdíj (Felkészítő tanáruk: Ácsné Szily Éva)

 

 

 emblemablue Tóth Aladár Zeneiskola
Alapfokú Művészeti Iskola
 tehetsegblue Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált Kiváló Tehetségpont
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
a Debreceni Egyetem és a
Pécsi Tudományegyetem Partneriskolája
 ohnobackground Cím: 1063 Budapest, Szív u. 19-21.
Telefon:
+36-1-4130459
+36-1-3428104
+36-1-4130818

E-mail: tazi@tothaladar.hu

Tóth Aladár Alapítvány
Regisztrált Tehetségpont

Adószám: 19654858-1-41
Bankszámlaszám: 11706016-20718417-00000000
(OTP Bank)

Köszönjük, hogy adója 1%-nak felajánlásával támogatja az alapítványt!