Növendékeink sikerei

 
2014 január-június
 
VIII. Országos Verseny a Továbbképző Évfolyamokra Járó Tanulók Számára 
 
Molnár Fanni – ezüst, továbbjutó növendék (tanára: Scholz Melinda)
Bajusznács Bence – ezüst (tanára: Kohán István)
 
Steinway Pianoconcours 2014 – Amszterdam
 
B kategória:
1. díj - Alfredo van de Munt tanára: (Eckhardt Gábor)
 
IV. Országos Zathureczky Emlékverseny
 
I. korcsoport: I. díj: Gaál Julianna, III. díj: Bangó Adrienn
II. korcsoport: II. díj: Sárréti Márton (tanáruk: Ácsné Szily Éva)
Korrepetitori díj: Arató Ágnes
 
XIV. Országos Ütőhangszeres Kamaraverseny
 
III. korcsoport: III. díj: Engelmann Ákos, Karácsondi Zsolt, Mészáros Gergő Márton (Tanáruk: Holló Miklós)
 
VI. Banda Ede Budapesti Csellóverseny
 
I. korcsoport A kategória:
I. díj + különdíj: Rozmán Amálka Zorka  (Tanára: Czékmány Szilvia)
I. korcsoport B kategória:
I. díj + különdíj: Rinkó Krisztián (Tanára: Dominkó Csilla), Zelenyánszky Lőrinc (Tanára: Kovácsikné Falvay Edit)
II. korcsoport B kategória:
I. díj és különdíj: Králik Miklós
I. díj és különdíj: Szelevényi Oszkár (Tanáruk: Dávid Krisztina)
III. korcsoport A kategória:
III. díj: Széphelyi Annamária (Tanára: Dávid Krisztina)
III. korcsoport B kategória:
I. díj+különdíj: Dominkó Liliána (Tanára: Dominkó Csilla), Králik Miklós, Szelevényi Oszkár(Tanár: Dávid Krisztina)                              
IV. korcsoport A kategória:
III. díj: Szabó Zsanett (Tanára : Dominkó Csilla)
Kamarazene - Duó kategória:
I. díj + különdíj: Králik Miklós - Szelevényi Oszkár  (Tanáruk: Dávid Krisztina)
Kamarazene - Trió kategória:
I. díj: Szijártó Ágnes - Csanálosi László - Kerekes Brigitta (Tanáruk: Kovácsikné Falvay Edit)
II. díj: Dominkó Liliána - Rinkó Krisztián - Zelenyánszky Lőrinc  (Tanáraik: Dominkó Csilla, Kovácsikné Falvay Edit)
Kamarazene - Kvartett kategória:
I. díj: Králik Miklós - Bucella Lilla - Szelevényi Oszkár - Rátkay Áron (Tanáruk: Dávid Krisztina)
II. díj: Brebovszky András - Sárközi Gellért - Zarka Zsófia - Szabó Zsanett (Tanáraik: Dominkó Csilla, Kovácsikné Falvay Edit)
 
A május 15-én tartandó Gálakoncertre a zsűri beválasztotta:
Rinkó Krisztián, valamint a Králik Miklós -  Szelevényi Oszkár duó műsorát.
 
Felkészítő tanári díj:
Czékmány Szilvia, Dávid Krisztina, Dominkó Csilla, Kovácsikné Falvay Edit 
Zongorakísérői különdíj:
Bauernfeind Éva, dr. Dominkó István, Kertész Rita
 
VIII. Országos Zenekari Verseny
 
I. díj:  Tóth Aladár Szimfonikus Zenekar (vezényelt: Magyar Margit)
III. díj: Klarinétzenekar (vezényelt: Szoucsek Szilveszter)
Ezenkívül zeneiskolánk különdíjat, továbá Magyar Margit tanári különdíjat kapott.
 
 
2013 szeptember-december
 
XIV. Országos Koncz János Hegedűverseny – Döntő
 
I. korcsoport: Veér Lili - 1. díj, Gaál Julianna - 1. díj, Bangó Adrienne - 3. díj
III. kcsp. Sárréti Márton - 2. díj,
IV. kcsp. Hévizi Virág - 2. díj (tanáruk: Ácsné Szily Éva)
Ácsné Szily Éva - tanári különdíj
Arató Ágnes - korrepetítori különdíj
 
V. Országos Szaxofonverseny
Jazz I. kcsp. - Vidák András-1. díj
Jazz II. kcsp. - Drippey Máté -1. díj (tanáruk: Jelasity Péter)
Jelasity Péter - felkészítő tanári díj
Tóth Aladár Zeneiskola AMI - Pomáz Város díja
 
I. Országos Oboa Duó és Kamarafesztivál
Csontos Kata - Kalmár Lili;  Csontos Kata - Csóka Balázs; Kalmár Lili - Kepes Péter: dicséret (tanáruk: Liget Regina)
 
International Competition For Young Violinists, Pianists And Chamber Groups, Piran (ifjú hegedűsök, zongoristák és kamarazenészek nemzetközi versenye)
A hegedűsök között arany fokozatot szerzett: Mága Zoltán, Sárréti Márton, Van de Munt Nastasha, Hévizi Virág – tanáruk: Ácsné Szily Éva.
A zongoristák között aranyérmes lett Van de Munt Alfredo – tanára: Eckhardt Gábor.
Ezüst fokozatot érdemelt Holló Mirella – tanára: Jobbágy Boglárka.
 
2013 január-június
 
XII. Országos Klarinétverseny
 
Bajusznács Bence - II. díj (III. kcs.), 
Szabados Márton – III. díj (IV. kcs.)
Kovács Klaudia – I. díj (IV. kcs) tanáruk: Kohán István 
Kohán István – tanári különdíj
Arató Ágnes – korrepetítori különdíj
Tóth Aladár Zeneiskola – a legeredményesebb felkészítő iskola díja

Budapest Gitáros Kamarazene Verseny

Nagy Kristóf, Hermawan Fadhil, Gyéresi Norbert (tanáruk: Kovácsné Szabó Zsuzsa)
Szabó Győző, Temesvári Vanda, Solti Dorottya Szabó Dániel (tanáruk: Kovácsné Szabó Zsuzsa)
Sárközi József, Farkas Zsolt Márió (tanáruk: Vass Valéria)
Gerics Dorottya, Zombory Nikolett (tanáraik: Vass Valéria, Környei Miklós)
 
XIII. Országos Zongoraverseny - budapesti területi válogató
 
ARANY OKLEVÉL - továbbjutók a nyíregyházi Országos Döntőbe
Karakas Benedek (II.kcs.) -tanára:Réti Tamás
Nagy András Márton (II.kcs.) -tanára: H.Veres Zsuzsa
Lakatos Tamás (III.kcs.) -tanárai Eckhardt Gábor, H.Veres Zsuzsa
Székely Kristóf (IV. kcs.) -tanára:Eckhardt Gábor
BRONZ oklevél:
Ambrus Róza (III.kcs.) -tanára: H.Veres Zsuzsa
Kocsis Bálint (III.kcs.) -tanára :Réti Tamás
Tóth Aladár Zeneiskola :Legeredményesebb felkészítő iskola díja
Eckhardt Gábor, H.Veres Zsuzsa - felkészítő tanári díj
A XIII. Országos Zongoraverseny budapesti területi válogatóján sikerrel szerepeltek növendékeink!
 
VIII. Országos Czidra László Furulyaverseny – területi válogató
 
Kis Gergely Domonkos, Kéringer Dávid – kiemelt nívódíj (tanáruk: Bánfi Balázs)
 
I. Budapesti Járdányi Pál Szolfézs- És Népdaléneklési Verseny
 
Rácz Nikolett (II. kcsp – n)épdaléneklés: III. díj (Tanára: Kiss Anna)
Kocsis Bálint (III. kcsp. - Szóbeli+írás): III. díj (Tanára: Magyar Margit)
 
XIII. Országos Zongoraverseny Sára Jenő emlékére – Nyíregyháza
 
Karakas Benedek (II. kcsp.): I.díj,  a Ferenczy György Alapítvány különdíja  a romantikus mű előadásáért (Tanára :Réti Tamás)
Lakatos Tamás  (III. kcsp.) III. díj (Tanára: Eckhardt Gábor, H. Veres Zsuzsa)
Székely Kristóf ( IV. kcsp.) III. díj (Tanára:Eckhardt Gábor)
Réti Tamás - felkészító tanári különdíj, a Ferenczy György Alapítvány díja, a  kiemelkedően előadott  romantikus mű tanításáért
Halászné Veres Zsuzsa, Eckhardt Gábor – felkészító tanári különdíj
 
XX. Fővárosi Ütőfesztivál - budapesti területi válogató
 
Jamniczky Dorina - NÍVÓDÍJ (tanára: Rixer Krisztián)
Engelmann Ákos, Gulyás Benedek, Jamniczky Dorina, Karácsondi Zsolt, Mészáros Gergő Márton - NÍVÓDÍJ (tanár: Holló Miklós)
 
XI. Országos "Alba-Regia" Kamarazene Verseny - budapesti területi válogató
 
Farkas-Rinkó trió - EZÜST 
Rinkó Krisztián - cselló, Rinkó Sándor - bőgő, Farkas Dániel - zongora (tanáraik: Dominkó Csilla, Lukácsházi István, Szilágyi Katalin)
Nagybőgő trió - ARANY és KÜLÖNDÍJ (Dani Norbert - Mohácsi Vilmos - Rinkó Sándor)
Dani Norbert - nagybőgő, Mohácsi Vilmos - nagybőgő, Rinkó Sándor - nagybőgő (tanáruk: Lukácsházi István)
Dominkó duó - EZÜST
Dominkó Liliána - gordonka, Dominkó Levente - marimba (tanáraik: Dominkó Csilla, Holló Miklós)
Bualla Lilla - Králik Miklós - Rátkay Áron - Szelevényi Oszkár - gordonka (tanáruk: Dávid Krisztina) - BRONZ
 
IX. Országos Bartók Béla Hegedű-duó Verseny (2013 április 19-20)
Hévizi Virág és Schwartz Zoltán - I. díj (tanáruk: Ácsné Szily Éva)
Bővebben erről itt olvashat.
 
 
XI. Országos Kodály Zoltán Szolfézs- És Népdaléneklési Verseny- területi válogató
I. korcsoport: Gaál Julianna – kiemelt nívódíj (tanára: Kiss Anna)
II. korcsoport: Karakas Benedek – kiemelt nívódíj, különdíj
III. korcsoport: Sturcz Valentina, D. Nagy Ágoston - nívódíj
IV. korcsoport: Kocsis Bálint - kiemelt nívódíj (tanáruk: Magyar Margit)
Magyar Margit – tanári különdíj
 
A III. Regionális és Budapesti Gitárverseny eredményei: 
I. korcsoport: Horváth Farkas Martin 1. díj (Tanár: Vass Valéria) 
II. korcsoport: Varga Boglárka 1. díj (Tanár: Kovácsné Szabó Zsuzsa) 
III. korcsoport: Szabó Győző 3. díj (tanár: Kovácsné Szabó Zsuzsa)
 
IV. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolaverseny
Molnár Fanni, Sturcz Valentina – arany fokozat (tanára: Scholz Melinda)
Majercsik Lili – ezüst fokozat (tanára: Varga Gabriella)
Natália Lugaro, Gáspár Dorina, Gáspár Laura – bronz fokozat (tanáruk: Kiss Kamilla)
Váncsa Anna – dicséret (tanára: Zalaba Gyöngyi)
 
IV. Budapesti Zeneiskolai Gitárfesztivál
Farkas Zsolt Márió, Horváth Farkas Martin: arany oklevél (Tanáruk: Vass Valéria)
Szabó Győző, Nagy Kristóf: ezüst oklevél, Varga Boglárka: bronz oklevél (Tanáruk: Kovácsné Szabó Zsuzsa)
 
 emblemablue Tóth Aladár Zeneiskola
Alapfokú Művészeti Iskola
 tehetsegblue Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált Kiváló Tehetségpont
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
a Debreceni Egyetem és a
Pécsi Tudományegyetem Partneriskolája
 ohnobackground Cím: 1063 Budapest, Szív u. 19-21.
Telefon:
+36-1-4130459
+36-1-3428104
+36-1-4130818

E-mail: tazi@tothaladar.hu

Tóth Aladár Alapítvány
Regisztrált Tehetségpont

Adószám: 19654858-1-41
Bankszámlaszám: 11706016-20718417-00000000
(OTP Bank)

Köszönjük, hogy adója 1%-nak felajánlásával támogatja az alapítványt!