Növendékeink sikerei

2010 október
XIII. Országos Koncz János hegedűverseny – budapesti területi válogató
Továbbjutott növendékek:
Jeong Ye Bon – I. kcsp. – kiemelt nívódíj
Korossy-Khayll Csongor – II. kcsp. - nívódíj
Králik Abigél – II. kcsp. – kiemelt nívódíj
Oláh Géza – II. kcsp. – nívódíj
Váradi Gyula – III. kcsp. – kiemelt nívódíj
Dósa Csenge – III. kcsp. – kiemelt nívódíj
tanáruk: Ácsné Szily Éva
Gaál Eszter – II. kcsp. – nívódíj
Tanárai: Sáróyné Fekete Julianna, Ácsné Szily Éva
„A Fesztiválzenekar a zeneiskolásokért”verseny egyik nyertese:
Váradi Gyula – tanára: Ácsné Szily Éva
„Csak tiszta forrásból” - Országos Népdaléneklő Verseny, Dejtár
Tolnay Lea – I. helyezés (általános iskolák felső tagozatának korcsoportja)
Péter Fruzsina – II. helyezés (gimnazisták korcsoportja)
Csány Cecília – III. helyezés (egyetemisták korcsoportja)
tanáruk: Faragó Laura

2010 november
XIII. Országos Koncz János hegedűverseny Kovács Dénes emlékére - Szombathely
I. korcsoport:
Jeong Ye Bon – III. díj, különdíj a Mozart-mű előadásáért
II. korcsoport
Králik Abigél – I. díj, Nagydíj, különdíj a Mozart-mű előadásáért
Korossy-Khayll Csongor – II. díj, különdíj a Mozart-mű előadásáért
Gaál Eszter – III. díj
III. korcsoport:
Váradi Gyula – I. díj, Nagydíj, különdíj a Mozart-mű előadásáért
Ácsné Szily Éva - Tanári nagydíj
Sáróyné Fekete Julianna - Felkészítő tanári díj
Arató Péterné - Korrepetitori díj
Tóth Aladár Zeneiskola AMI - Iskolai díj
„Tiéd a Steinway” hangverseny - Szent István Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI
Lakatos Tamás, Bakó Dorottya (tanár: Kovács Kálmánné)
Varsányi Csaba (tanár: Halászné Veres Zsuzsa)
díj: szakmai meghívás és koncertlehetőség a Steinway cég Zeneszalonjában.

2011 február
VII. Országos Zeneiskolai Továbbképzős Verseny – budapesti területi válogató
Továbbjutott növendékek:
Weidinger Amelie – szóló kategória II. korcsoport (tanára: Kohán István) – kiemelt nívódíj
Varsányi Csaba - szóló kategória II. korcsoport (tanára: Halászné Veres Zsuzsa) - nívódíj
IV. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolaverseny
Kajtár Kinga – arany fokozat
Bócz Patrícia – ezüst fokozat (tanáruk: Varga Gabriella)
Clerc Lupo – ezüst fokozat
Oberfrank Márton – bronz fokozat (tanáruk: Scholz Melinda)
„Tiszán innen – Dunán túl” – Fővárosi Népdaléneklési Minősítő Verseny
Sági Dóra – arany fokozat (tanára: Faragó Laura)
VI. Országos Népzenei Verseny – budapesti területi válogató
Péterfi Fruzsina – bronz fokozat
Sági Dóra – bronz fokozat (tanáruk: Faragó Laura)

2011 március
VII. Országos Zeneiskolai Továbbképzős Verseny
Weidinger Amelie (Kohán István) – nagydíj
Kohán István – tanári különdíj
X. Országos Kodály Zoltán Szolfézsverseny – területi válogató
Karakas Benedek (Magyar Margit) – kiemelt nívódíj
Széles Márk (Magyar Margit) – nívódíj
Gaál Eszter (Kiss Anna)- nívódíj
Stark János (Kiss Anna)- kiemelt nívódíj
Magyar Margit, Kiss Anna – tanári különdíj
III. Budapesti Gitárfesztivál
Sárközi József (Vass Valéria) – arany fokozat
Sárközi Lili (Vass Valéria) – arany fokozat
Szemadám Tamás (Budai Lehel) – arany fokozat
Szabó Győző (Kovácsné Szabó Zsuzsa) – ezüst fokozat
Sulyok Ádám (Kovácsné Szabó Zsuzsa) – ezüst fokozat
Virágos Máté (Kovácsné Szabó Zsuzsa) – ezüst fokozat
Mohácsi Bálint (Budai Lehel) – ezüst fokozat
Farkas Zsolt Márió (Vass Valéria)- bronz fokozat

2011 április
V. Budapesti Banda Ede Csellóverseny
Duó-kategória
I. korcsoport
Dominkó Liliána (tanára: Dominkó Csilla) – Králik Miklós (tanára: Dávid Krisztina) – I. díj
II. korcsoport
Jánosi Blanka – Sziklai Sára Bíbor (tanáruk: Kovácsikné Falvay Edit) – I. díj
Rinkó Sándor – Zsólya Máté (tanáruk: Dominkó Csilla) – I. díj
Trió-kategória
I. korcsoport
Králik Miklós (Dávid Krisztina) – Szelevényi Oszkár – Széphelyi Anna (tanáruk: Dávid Krisztina) – I. díj
III. korcsoport
Domokos Klára – Sárközi Gellért – Zarka Zsófia (tanáruk: Dominkó Csilla) – II. díj
Kvartett-kategória
II. korcsoport
Dominkó Liliána – Rinkó Krisztián – Rinkó Sándor – Wellik Larissza (tanáruk: Dominkó Csilla) – II. díj
III. korcsoport
Szijártó Ágnes–Ágostházy Orsolya–Jánosi Blanka–Szabó Dániel (tanáruk:Kovácsikné Falvay Edit) – II. díj
Felkészítő tanári díjak:
Dávid Krisztina, Dominkó Csilla, Kovácsikné Falvay Edit

2011 május
VII. Országos Zenekari Verseny
Tóth Aladár Ifjúsági Zenekar (felkészítő tanárok: Magyar Margit, Sáróyné Fekete Julianna, Szilvási Katalin,
Dominkó Csilla, Liget Regina, Szilágyi Pálma) – I. díj
"Együtt muzsikálunk" tanár-diák furulyás kamarazenei találkozó
Kiss Gergely Domonkos – Bánfi Balázs – arany-fokozat
VI. Budapesti Dalverseny
Pallagi Teréz (tanára: Lilik Judit) - dicséret
Tardos Fülöp - nívódíj
Kereszturi Gergely - nívódíj
Bíró Borbála – nívódíj (tanáruk: Pallagi Judit)
Pallagi Judit - felkészítő tanári díj
Feketéné Kurcsinka Erzsébet - korrepetitori díj
X. Országos Kodály Zoltán Szolfézsverseny
Karakas Benedek (tanára: Magyar Margit) – legfiatalabb versenyzőként IV. díj, legjobb improvizálás díj
Dolny Kubin Nemzetközi Hegedűverseny, Szlovákia
Gaál Julianna (tanára: Ácsné Szily Éva) – I. díj
Králik Abigél (tanára: Ácsné Szily Éva) – II. díj
Korossy-Khayll Csongor (tanára: Ácsné Szily Éva) – II. díj
Beliczay Gyula Emlékverseny, Komárom
Gaál Julianna) – arany-fokozat – I. korcsoport
Gaál Eszter) – arany-fokozat – II. korcsoport
Dósa Csenge– arany-fokozat – III. korcsoport
Králik Abigél– arany-fokozat – III. korcsoport
Stark János – arany-fokozat – III. korcsoport
Korossy-Khayll Csongor– arany-fokozat, nagydíj – III. korcsoport
Váradi Gyula – arany-fokozat, nagydíj – III. korcsoport
Dósa Csenge – Králik Abigél – Nyitra-megye különdíja
tanáruk: Ácsné Szily Éva
Ácsné Szily Éva – tanári különdíj
Arató Péterné – korrepetitori díj

2011 október
IV. Luspay Kálmán népdaléneklő verseny – Dejtár
Tolnay Lea – I. díj
Péter Fruzsina – III. díj /tanáruk: Faragó Laura/
III. Bartók Béla Zeneiskolai Zongoraverseny – területi válogató
Továbbjutott növendékeink:
Ambrus Róza, Lakatos Tamás, Nagy András Márton (tanáruk: Halászné Veres Zsuzsa)
Foskolos Bettina (tanára: Horváth Vilmosné)
Jónás Rezső (tanára: Deutsch Nóra )
Karakas Benedek (tanára: Réti Tamás)
Tanai Lilla (tanára: Harsányi Andrea)
XIII. Országos Friss Antal gordonkaverseny - területi válogató
Rinkó Krisztián (tanára: Dominkó Csilla) – dicséret
A döntőbe továbbjutó növendékek:
Dominkó Liliána (tanára: Dominkó Csilla) - nívódíj
Králik Miklós (tanára: Dávid Krisztina) – nívódíj

2011 november
Fesztiválzenekar a gyerekekért – gálakoncert
A zenekarral együtt lépett fel: Gaál Eszter, Stark János.
Szólót hegedült: Korossy-Khayll Csongor
tanáruk: Ácsné Szily Éva
I. Országos jazz-zenei verseny
Jazz-együttes kategória - I. korcsoport
I. helyezett – arany fokozat
Samu András - Kovács Gergely – Schilkraut Vilmos - Drippey Máté
Felkészítő tanár: Jelasity Péter
II. helyezett – ezüst fokozat
Lakatos Marcell - Bujdosó Flóra – Völgyi Roland - Berki Martin - Gressai Mánuel
Felkészítő tanár: Dely Róbert
Szóló ének kategória II. korcsoport
Békefi Réka (tanára: Micheller Myrtill) I. helyezett – arany fokozat
XIII. Országos Friss Antal gordonkaverseny
Dominkó Liliána (tanára: Dominkó Csilla) - különdíj

XII. Országos gitárverseny Luis Milan és John Dowland emlékére - budapesti területi válogató
Sárközi József – arany
Sárközi Lili – arany /tanáruk: Vass Valéria/
Sulyok Ádám – arany /tanára: Kovácsné Szabó Zsuzsa/

Virágos Máté – bronz /tanára: Kovácsné Szabó Zsuzsa/

Farkas Zsolt Márió – bronz /tanára: Vass Valéria/

VII. Országos Jeney Zoltán fuvolaverseny - budapesti területi válogató

Kajtár Kinga – ezüst (tanára: Varga Gabriella)

Berta Dóra - bronz (tanára: Zalaba Gyöngyi)

Bócz Patrícia - bronz (tanára: Varga Gabriella)

Gáspár Dorina – bronz (tanára: Kiss Kamilla)

Oberfrank Márton - bronz (tanára: Scholz Melinda)

Nagy Rebeka – dicséret (tanára: Zalaba Gyöngyi)

V. Farkas Ferenc Regionális Zongoraverseny - Dunakeszi
 Karakas Benedek - 1. díj és szakmai közönségdíj (Tanára: Réti Tamás)
Réti Tamás - tanári különdíj

XII. Országos Klarinétverseny - budapesti területi válogató

Nagy Bernadett, Beke Áron Kristóf, Bajusznács Bence, Kovács Klaudia - arany oklevél 

Ella Dávid, Lenhardt Máté, Jakucs Rita, Szabados Márton - ezüst oklevél 

Siklósi Petra, Deim Zoltán, Terenyi Szemőke, Salamond András - bronz oklevél (tanáruk: Kohán István)

A Zenetanárok Társasága (ZETA)-Kodály hangversenye, Kodály Zoltán születése 130. évfordulójának tiszteletére

Karakas Benedek (tanára:Réti Tamás)

Varsányi Csaba (tanára :H. Veres Zsuzsa)

III. Papp Lajos Regionális Zongoraverseny

Foskolos Bettina - 1. díj (tanára: Horváth Vilmosné)

Horváth Vilmosné - tanári külündíj

I. Budapesti Gitáros Kamarazenei Találkozó

Bartha Petra, Szabó Győző, Juhai Máté, Sorti Dorottya, Temesvári Vanda, Lakatos Domonkos, Nagy Kristóf, 

Fadhil Hermawan, Gyéresi Norbert - ezüst oklevél (tanáruk: Kovácsné Szabó Zsuzsa)

Illés Henrik Kevin, Horváth Farkas Martin - ezüst oklevél (tanáruk: Vass Valéria)

12. Citta di Gorizia Nemzetközi Zongoraverseny

Forró Fruzsina - 2. díj D kategória (tanára: Eckhardt Gábor)

I. Budapesti Járdányi Pál Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny – 1. forduló
 
továbbjutottak: Kocsis Bálint, Jeong Ye Bon (tanáruk: Magyar Margit), Rácz Nikolett, Hujber Lídia (tanára: Kiss Anna)
 
XII. Országos Oboa- és Fagottverseny
- területi válogató
Kalmár Lili – nívódíj (tanára: Liget Regina), Széles Márk – kiemelt nívódíj, továbbjutó  (tanára: J. Dunavölgyi Mária)
– országos döntő
Széles Márk – II. díj

 
 emblemablue Tóth Aladár Zeneiskola
Alapfokú Művészeti Iskola
 tehetsegblue Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált Kiváló Tehetségpont
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
a Debreceni Egyetem és a
Pécsi Tudományegyetem Partneriskolája
 ohnobackground Cím: 1063 Budapest, Szív u. 19-21.
Tel.: +36-1-351-6888
E-mail: tazi@tothaladar.hu

Tóth Aladár Alapítvány
Regisztrált Tehetségpont

Adószám: 19654858-1-41
Bankszámlaszám: 11706016-20718417-00000000
(OTP Bank)

Köszönjük, hogy adója 1%-nak felajánlásával támogatja az alapítványt!