Növendékeink sikerei

 

II. Papp Lajos Regionális Zongoraverseny

Nagy András Márton (tanára: Halászné Veres Zsuzsa): dicséret
Farkas Zsolt (tanára: Pozsár Andrea): III. díj
Stadler Csilla (tanára: Réti Tamás): II. díj
Foskolos Bettina(tanára: Horváth Vilmosné): I. díj
Horváth Vilmosné felkészítő tanári díjat kapott.
 

II. Nemzetközi Kodály Zoltán Hegedűverseny, Galánta

Gaál Eszter: I. díj
Gaál Julianna: I. díj és különdíj
Tanáruk: Sáróyné Fekete Julianna
Zongorán kísért: Pozsár Andrea
 

XI. Országos Klarinétverseny - budapesti területi válogató

I. korcsoport       Nagy József: kiemelt nívódíj, továbbjutó
III. korcsoport     Jakucs Rita: dicséret
IV. korcsoport    Weidinger Amelie: nívódíj, továbbjutó
                               Hulmány Eszter: dicséret (tanáruk: Kohán István)
                               Szabó Márta Eszter: dicséret (tanára: Szoucsek Szilveszter)
 

IV. Országos Ferenczy György Zongoraverseny

Naszagyuk Szófia – II. díj
Fehér Norbert – II. díj
tanáruk: Szilágyi Katalin
Pálóczy Júlia – III. díj
Bakó Dorottya – III. díj
Lakatos Tamás – különdíj
tanáruk: Kovács Kálmánné
Foskolos Bettina – különdíj
tanára: Horváth Vilmosné
 

Fővárosi Népdaléneklési Verseny:

Csány Cecília – arany fokozat(tanára: Faragó Laura)
 

XI. Országos Klarinétverseny:

Nagy József – I. díj (I. korcsoport) (tanára: Kohán István)
Kohán István – Legjobb felkészítő tanári-díj
Arató Ágnes– Legjobb zongorakísérői-díj
 

XII. Országos Zongoraverseny-budapesti területi válogató:

Naszagyuk Szófia –nívódíj

tovább jutottak: Stadler Csilla(nívódíj)(tanára: Réti Tamás),

Fehér Norbert (kiemelt nívódíj) , Naszagyuk Júlia (nívódíj)(tanáruk: Szilágyi Katalin),
Molnár Veronika (nívódíj) (tanára: Halászné Veres Zsuzsa)
 

XI. Országos "Alba Regia" Kamarazene Verseny – budapesti területi válogató:

Sárközi Lili – Sándor Zoltán (tanárok: Vass Valéria, Ácsné Szily Éva) dicséret
Mészáros Előd – Szilágyi Csaba (XIV. kerület Szent István Király) (tanár: Lénárd Hajnalka) dicséret
Bakó Dorottya – Braun Márton – Takács Dorottya  (Kőbányai Zeneiskola) (tanárok: Kovács Kálmánné, Dávid Krisztina) dicséret
 
tovább jutottak:
Bánhegyi Dorottya (V. kerület Szabolcsi Bence Zeneiskola) - Szemadám Tamás (tanára: Budai Lehel)
Bakó Dorottya – Braun Márton - Korossy-Khayll Csongor (tanárok: Kovács Kálmánné, Dávid Krisztina, Ácsné Szily Éva) kiemelt nívódíj
Hrtyan Zsófia - Zombory Nikolett - Gerics Dorottya - Molnár Izabella(tanárok: Erőss Erna, Vass Valéria) nívódíj
Gaál Eszter - Rinkó Sándor  - Lakatos Tamás  (tanárok: Sáróyné Fekete Julianna, Dominkó Csilla, Kovács Kálmánné)  kiemelt nívódíj
Sándor Zoltán – Lakatos Tamás (tanárok: Ácsné Szily Éva, Kovács Kálmánné) nívódíj
Váradi Gyula - Králik Abigél – Dósa Csenge(tanár: Ácsné Szily Éva) kiemelt nívódíj
Korossy-Khayll Csongor- Oláh Géza – Naszagyuk Júlia (tanárok: Ácsné Szily Éva, Szilágyi Katalin) kiemelt nívódíj
 

VII. Országos Czidra László Furulyaverseny - budapesti területi válogató

Kéringer Dávid – kiemelt nívódíj
Hepke Viola – nívódíj (tanáruk: Bánfi  Balázs)
 

XII. Országos Zongoraverseny Nyíregyháza

Naszagyuk Júlia – II. díj(tanára: Szilágyi Katalin)
Molnár Veronika – III. díj(tanára: Halászné Veres Zsuzsa)
Fehér Norbert – különdíj(tanára: Szilágyi Katalin)
 

XI. Országos "Alba Regia" Kamarazene Verseny

Váradi Gyula - Králik Abigél- Dósa Csenge (tanár: Ácsné Szily Éva) – ezüst-érem
Korossy-Khayll Csongor - Oláh Géza -Naszagyuk Júlia(tanárok: Ácsné Szily Éva, Szilágyi Katalin) bronz-érem
Bakó Dorottya – Braun Márton (X. ker. Kőbányai Zeneiskola) - Korossy-Khayll Csongor (tanárok: Kovács Kálmánné, Dávid Krisztina, Ácsné Szily Éva)bronz-érem
 
Szigetszentmiklósi Regionális Gitárverseny
Szemadám Tamás(tanára: Budai Lehel) – kiemelt nívódíj
 

VIII. Országos Bartók Béla Hegedű - Duó Verseny

Oláh Géza - Korossy-Khayll Csongor (tanár: Ácsné Szily Éva) – 1. díj
Dósa Csenge-Králik Abigél (tanár: Ácsné Szily Éva) - 1. díj (+ különdíj)
Kenedi Viktorina-Váradi Gyula (tanár: Ácsné Szily Éva) – 1. díj
 

XI. Országos Rajeczky Benjámin Népdalének- és Népi Hangszeres Verseny

Csány Cecília (tanára: Faragó Laura) – arany minősítés
 

"Alfredo e Vanda Marcosig" verseny, Gorizia

Váradi Gyula – 1. díj
Králik Abigél – különdíj(tanár: Ácsné Szily Éva)
 

Beliczay Gyula Emlékverseny, Rév-Komárom

Gaál Eszter-Rinkó Sándor-Lakatos Tamás (tanárok: Sáróyné Fekete Julianna, Dominkó Csilla, Kovács Kálmánné)- arany fokozat,a zsűri különdíja
Korossy-Khayll Csongor- Oláh Géza -Naszagyuk Júlia(tanárok: Ácsné Szily Éva, Szilágyi Katalin)–arany-fokozat, különdíj
Korossy-Khayll Csongor (tanára: Ácsné Szily Éva)–arany-fokozat
Váradi Gyula - Králik Abigél- Dósa Csenge (tanára: Ácsné Szily Éva)-arany-fokozat
Králik Abigél (tanára: Ácsné Szily Éva) –arany-fokozat, különdíj
Váradi Gyula(tanára: Ácsné Szily Éva)-arany-fokozat
Dósa Csenge(tanára: Ácsné Szily Éva)-arany-fokozat
 

VII. Országos Czidra László Furulyaverseny

Kéringer Dávid (tanár: Bánfi Balázs) – III. díj
 

V. Fővárosi Magánének Fesztivál

Keresztúri Gergely – dicséret
Tardos Fülöp – nívódíj(tanáruk: Pallagi Judit)
Feketéné Kurcsinka Erzsébet – korrepetitori különdíj
 emblemablue Tóth Aladár Zeneiskola
Alapfokú Művészeti Iskola
 tehetsegblue Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált Kiváló Tehetségpont
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
a Debreceni Egyetem és a
Pécsi Tudományegyetem Partneriskolája
 ohnobackground Cím: 1063 Budapest, Szív u. 19-21.
Tel.: +36-1-351-6888
E-mail: tazi@tothaladar.hu

Tóth Aladár Alapítvány
Regisztrált Tehetségpont

Adószám: 19654858-1-41
Bankszámlaszám: 11706016-20718417-00000000
(OTP Bank)

Köszönjük, hogy adója 1%-nak felajánlásával támogatja az alapítványt!