Tanáraink

Iskolánk egykori növendéke, fuvolaművészi és középiskolai tanári diplomáját a Moszkvai Csajkovszkij Konzervatóriumban szerezte meg 1981-ben. Utána a Moszkvai Csajkovszkij Konzervatórium egyetemi tanársegédképzőjét végezte el 1981-1983-ig.

Alap-, közép-, és felsőfokon egyaránt tanított. 2002 óta tanít iskolánkban is. Tanítványai az elmúlt években nemzetközi és hazai fuvolaversenyeken első díjakat nyertek. A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem gyakorlatvezető fuvolatanára.

Több Szimfonikus Zenekar tagja volt. Rendszeresen koncertezik szóló, és kamaraművészként itthon és külföldön. Magyar kamarapartnerei többek között: Szilvásy Júlia hárfaművész, Gulyás Márta zongoraművész, és Szabadi Vilmos hegedűművész.

 emblemablue

tehetsegblue

ohnobackground

Tóth Aladár Zeneiskola
Alapfokú Művészeti Iskola

Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált Kiváló Tehetségpont
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
a Debreceni Egyetem és a
Pécsi Tudományegyetem Partneriskolája

Cím: 1063 Budapest, Szív u. 19-21.

Telefon:
+36-1-4130459
+36-1-3428104
+36-1-4130818

E-mail: tazi@tothaladar.hu